کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید.

Close
ورود ثبت نام پست الکترونیک:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

مجامع کابل

تولید کنندگان توصیه شده

Pomona Electronics
- Pomona Electronics یک پیشگام، جهانی لوازم جانبی اتصالات برای دستگاه های تست الکترونیکی است. محصولات پومونا برای طیف گسترده ای از برنامه های تست و طراحی طراحی شده اند که کیفی...جزئیات
  • 6534 6534 Pomona Electronics شرح:KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL)، به طور رسمی تایکو الکترونیک، 12 میلیارد دلار رهبر جهانی فناوری است. اتصال و سنسور ماراه حل ها در جهان به طور فزاینده متصل امروز ضروری است. ما با مهن...جزئیات
  • 1828868-2 1828868-2 Agastat Relays / TE Connectivity شرح:CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST
  • 1828869-3 1828869-3 Agastat Relays / TE Connectivity شرح:CABLE LC SM TEST KIT LC/LC
  • 1828868-3 1828868-3 Agastat Relays / TE Connectivity شرح:CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
  • 1828869-1 1828869-1 Agastat Relays / TE Connectivity شرح:CABLE LC SM TEST KIT LC/SC
Rosenberger
- روزنبرگر رهبر جهانی نوآور در فناوری RF با حضور بین المللی است. نام رزنبرگر برای تکنولوژی کیفیت و برش لبه در زمینه کانکتورهای RF، فرکانس پایین و فرکانس بالا، دستگاه ها...جزئیات
25 related products
1
6534
6534
سازندگان: Pomona Electronics
شرح: KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
در انبار: 890 pcs
دانلود: 6534.pdf
RFQ
1828868-2
1828868-2
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST
در انبار: 286 pcs
دانلود: 1828868-2.pdf
RFQ
VA41-TP-2.40-60
VA41-TP-2.40-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
در انبار: 22 pcs
دانلود: VA41-TP-2.40-60.pdf
RFQ
VA40-TP-W-60
VA40-TP-W-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V
در انبار: 28 pcs
دانلود: VA40-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-PC7-PC7-60
VA26-PC7-PC7-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 7 TESTCABLESET VA
در انبار: 30 pcs
دانلود: VA26-PC7-PC7-60.pdf
RFQ
1828869-3
1828869-3
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC SM TEST KIT LC/LC
در انبار: 233 pcs
دانلود: 1828869-3.pdf
RFQ
1828868-3
1828868-3
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
در انبار: 281 pcs
دانلود: 1828868-3.pdf
RFQ
VA40-TP-2.92-60
VA40-TP-2.92-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.92 TESTCABLESET VA
در انبار: 25 pcs
دانلود: VA40-TP-2.92-60.pdf
RFQ
1828869-1
1828869-1
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC SM TEST KIT LC/SC
در انبار: 299 pcs
دانلود: 1828869-1.pdf
RFQ
VA50-TP-2.40-60
VA50-TP-2.40-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
در انبار: 22 pcs
دانلود: VA50-TP-2.40-60.pdf
RFQ
VA75A-NM-NM-60
VA75A-NM-NM-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: TESTCABLESET VA
در انبار: 29 pcs
دانلود: VA75A-NM-NM-60.pdf
RFQ
VA26-NM-NM-60
VA26-NM-NM-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
در انبار: 30 pcs
دانلود: VA26-NM-NM-60.pdf
RFQ
1828867-1
1828867-1
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC
در انبار: 232 pcs
دانلود: 1828867-1.pdf
RFQ
VA26-3.50M-3.50F-60
VA26-3.50M-3.50F-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
در انبار: 30 pcs
دانلود: VA26-3.50M-3.50F-60.pdf
RFQ
VA70-TP-1.85-60
VA70-TP-1.85-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: 1.85 KIT TESTCABLESET VA
در انبار: 12 pcs
دانلود: VA70-TP-1.85-60.pdf
RFQ
VA26-TP-N-60
VA26-TP-N-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 3.50/N TYPE TESTCABLES
در انبار: 34 pcs
دانلود: VA26-TP-N-60.pdf
RFQ
VA26-TP-W-60
VA26-TP-W-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V
در انبار: 34 pcs
دانلود: VA26-TP-W-60.pdf
RFQ
1828869-2
1828869-2
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC SM TEST KIT LC/ST
در انبار: 301 pcs
دانلود: 1828869-2.pdf
RFQ
VA41-TP-W-60
VA41-TP-W-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V
در انبار: 25 pcs
دانلود: VA41-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-TP-3.50-60
VA26-TP-3.50-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
در انبار: 28 pcs
دانلود: VA26-TP-3.50-60.pdf
RFQ
1828868-1
1828868-1
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC
در انبار: 289 pcs
دانلود: 1828868-1.pdf
RFQ
1828867-2
1828867-2
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST
در انبار: 237 pcs
دانلود: 1828867-2.pdf
RFQ
VA41-TP-2.92-60
VA41-TP-2.92-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET
در انبار: 27 pcs
دانلود: VA41-TP-2.92-60.pdf
RFQ
VA26-TP-PC7-60
VA26-TP-PC7-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA
در انبار: 34 pcs
دانلود: VA26-TP-PC7-60.pdf
RFQ
VA75-NM-NM-60
VA75-NM-NM-60
سازندگان: Rosenberger
شرح: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
در انبار: 6384 pcs
دانلود: VA75-NM-NM-60.pdf
RFQ
25 related products
1