کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید.

Close
ورود ثبت نام پست الکترونیک:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

فیبر نوری اتصالات - آداپتور

تولید کنندگان توصیه شده

Affinity Medical Technologies - a Molex company
- به عنوان یکی از پیشگامان جهانی اتصالات الکترونیکی، Molex بر روی طراحی و توسعه راه حل های نوآورانه برای محصولاتی که تقریبا در هر مسیر زندگی زندگی می کنند، تمرکز دارد. ن...جزئیات
  • 1061261400 1061261400 Affinity Medical Technologies - a Molex company شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1061233300 1061233300 Affinity Medical Technologies - a Molex company شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
  • 1061151116 1061151116 Affinity Medical Technologies - a Molex company شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1061152117 1061152117 Affinity Medical Technologies - a Molex company شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Panduit
- ارائه راه حل های ابتکاری برای بیش از 55 سال. پاندایک از نوآوری متولد شد. در سال 1955 اولین محصول ما، مجرای سیم کشی Panduct، یک اختراع جدید که سیم کشی کنترل پنل را به طور منحص...جزئیات
  • FHS9N-12-10N FHS9N-12-10N Panduit شرح:6-PORT HD FLEX LC SPLICE/FAP CAS
  • FQZO-12-10B2 FQZO-12-10B2 Panduit شرح:12-FIBER OM4 OPTIMIZED QUICKNET
  • FAP12WBUDLCZ FAP12WBUDLCZ Panduit شرح:LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH TWELV
  • FAP6WBUDLCZ FAP6WBUDLCZ Panduit شرح:LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH SIX L
Tripp Lite
- در سال 1922 تاسیس شده، Tripp Lite یکی از رهبران در زمینه تولید تکنولوژی نوین بوده است. در سال 1981 ما اولین UPS جهان را که مخصوص رایانه های شخصی طراحی شده بود معرفی کردیم. در سال...جزئیات
  • T020-001-SC10G T020-001-SC10G Tripp Lite شرح:FC MALE TO SC FEMALE 50/125 OM3
  • T020-001-LC9 T020-001-LC9 Tripp Lite شرح:FC MALE TO LC FEMALE 9/125 ADAPT
  • T020-001-ST9 T020-001-ST9 Tripp Lite شرح:FC MALE TO ST FEMALE 9/125 ADAPT
  • N455-000 N455-000 Tripp Lite شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Conec
- Conec یک طراح بزرگ و تولید کننده گسترده ای از محصولات متقابل الکترونیکی است که شامل تکنولوژی تماس سیگنال و قدرت برای استاندارد، تراکم بالا، ترکیبی D-subs، طراحی شده برای...جزئیات
  • 17-300700 17-300700 Conec شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300380 17-300380 Conec شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300020 17-300020 Conec شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300240 17-300240 Conec شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Conxall / Switchcraft
- SWITCHCRAFT®، که در سال 1946 تأسیس شد، در شیکاگو، IL ایالات متحده مستقر است و هنوز هم در شیکاگو تولید می کند. در سال 1999، SWITCHCRAFT® Conxall® را به دست آورد، واقع در ویلا پارک، IL، یک ت...جزئیات
  • EHST2MB EHST2MB Conxall / Switchcraft شرح:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
  • EHLC2 EHLC2 Conxall / Switchcraft شرح:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • EHST2B EHST2B Conxall / Switchcraft شرح:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
  • EHSC2M EHSC2M Conxall / Switchcraft شرح:CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
1,721 related products
FHS9N-12-10N
FHS9N-12-10N
سازندگان: Panduit
شرح: 6-PORT HD FLEX LC SPLICE/FAP CAS
در انبار: 390 pcs
دانلود: FHS9N-12-10N.pdf
RFQ
FQZO-12-10B2
FQZO-12-10B2
سازندگان: Panduit
شرح: 12-FIBER OM4 OPTIMIZED QUICKNET
در انبار: 165 pcs
دانلود: FQZO-12-10B2.pdf
RFQ
1061261400
1061261400
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 5747 pcs
دانلود: 1061261400.pdf
RFQ
20101255213
20101255213
سازندگان: HARTING
شرح: ZIRCONIA HUELSE 11,4 SC
در انبار: 7520 pcs
دانلود: 20101255213.pdf
RFQ
1061233300
1061233300
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
در انبار: 4436 pcs
دانلود: 1061233300.pdf
RFQ
1828619-2
1828619-2
سازندگان: Agastat Relays / TE Connectivity
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 5023 pcs
دانلود: 1828619-2.pdf
RFQ
1061151116
1061151116
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 4353 pcs
دانلود: 1061151116.pdf
RFQ
FAP12WBUDLCZ
FAP12WBUDLCZ
سازندگان: Panduit
شرح: LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH TWELV
در انبار: 453 pcs
دانلود: FAP12WBUDLCZ.pdf
RFQ
SW20-SCR-1(01)
SW20-SCR-1(01)
سازندگان: Hirose
شرح: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
در انبار: 2543 pcs
دانلود: SW20-SCR-1(01).pdf
RFQ
1061152117
1061152117
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 3488 pcs
دانلود: 1061152117.pdf
RFQ
EHST2MB
EHST2MB
سازندگان: Conxall / Switchcraft
شرح: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
در انبار: 5019 pcs
دانلود: EHST2MB.pdf
RFQ
FAP6WBUDLCZ
FAP6WBUDLCZ
سازندگان: Panduit
شرح: LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH SIX L
در انبار: 797 pcs
دانلود: FAP6WBUDLCZ.pdf
RFQ
T020-001-SC10G
T020-001-SC10G
سازندگان: Tripp Lite
شرح: FC MALE TO SC FEMALE 50/125 OM3
در انبار: 4445 pcs
دانلود: T020-001-SC10G.pdf
RFQ
FQXN-12-10AS
FQXN-12-10AS
سازندگان: Panduit
شرح: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, SIX LC
در انبار: 212 pcs
دانلود: FQXN-12-10AS.pdf
RFQ
FQMAP66CG
FQMAP66CG
سازندگان: Panduit
شرح: QUICKNET FIBER OPTIC MIGRATION
در انبار: 330 pcs
دانلود: FQMAP66CG.pdf
RFQ
HRFC-PA11-G1(52)
HRFC-PA11-G1(52)
سازندگان: Hirose
شرح: ADAPTER (SOLID BODY TYPE), CL#70
در انبار: 10577 pcs
دانلود: HRFC-PA11-G1(52).pdf
RFQ
FQ9N-12-10AS
FQ9N-12-10AS
سازندگان: Panduit
شرح: 12-FIBER, QUICKNET SFQ CASSETTE,
در انبار: 149 pcs
دانلود: FQ9N-12-10AS.pdf
RFQ
09574410501000
09574410501000
سازندگان: HARTING
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 2606 pcs
دانلود: 09574410501000.pdf
RFQ
EHLC2
EHLC2
سازندگان: Conxall / Switchcraft
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 5234 pcs
دانلود: EHLC2.pdf
RFQ
8406-TS
8406-TS
سازندگان: 3M
شرح: CONN COUPLER RCPT ST-ST 6-PLEX
در انبار: 1990 pcs
دانلود: 8406-TS.pdf
RFQ
EHST2B
EHST2B
سازندگان: Conxall / Switchcraft
شرح: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
در انبار: 2018 pcs
دانلود: EHST2B.pdf
RFQ
1060597400
1060597400
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 1765 pcs
دانلود: 1060597400.pdf
RFQ
17-300700
17-300700
سازندگان: Conec
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 2076 pcs
دانلود: 17-300700.pdf
RFQ
FAP12WAQDLCZ
FAP12WAQDLCZ
سازندگان: Panduit
شرح: LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT
در انبار: 465 pcs
دانلود: FAP12WAQDLCZ.pdf
RFQ
T020-001-LC9
T020-001-LC9
سازندگان: Tripp Lite
شرح: FC MALE TO LC FEMALE 9/125 ADAPT
در انبار: 4053 pcs
دانلود: T020-001-LC9.pdf
RFQ
8211-APC
8211-APC
سازندگان: 3M
شرح: APC ADAPT FC APC SM ANGL POL
در انبار: 10554 pcs
دانلود: 8211-APC.pdf
RFQ
EHSC2M
EHSC2M
سازندگان: Conxall / Switchcraft
شرح: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
در انبار: 5434 pcs
دانلود: EHSC2M.pdf
RFQ
1061522000
1061522000
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
در انبار: 6989 pcs
دانلود: 1061522000.pdf
RFQ
T020-001-ST9
T020-001-ST9
سازندگان: Tripp Lite
شرح: FC MALE TO ST FEMALE 9/125 ADAPT
در انبار: 4059 pcs
دانلود: T020-001-ST9.pdf
RFQ
1061700520
1061700520
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
در انبار: 8702 pcs
دانلود: 1061700520.pdf
RFQ
17-300380
17-300380
سازندگان: Conec
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 2525 pcs
دانلود: 17-300380.pdf
RFQ
1061230300
1061230300
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
در انبار: 3699 pcs
دانلود: 1061230300.pdf
RFQ
17-300020
17-300020
سازندگان: Conec
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 6663 pcs
دانلود: 17-300020.pdf
RFQ
FHS9N-12-10P
FHS9N-12-10P
سازندگان: Panduit
شرح: HD FLEX LC SPLICE CASSETTE PRELO
در انبار: 178 pcs
دانلود: FHS9N-12-10P.pdf
RFQ
1061141400
1061141400
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
در انبار: 2829 pcs
دانلود: 1061141400.pdf
RFQ
17-300240
17-300240
سازندگان: Conec
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 4462 pcs
دانلود: 17-300240.pdf
RFQ
FHC9N-12-10AS
FHC9N-12-10AS
سازندگان: Panduit
شرح: OS2 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
در انبار: 196 pcs
دانلود: FHC9N-12-10AS.pdf
RFQ
2799416
2799416
سازندگان: Phoenix Contact
شرح: CONN COUPLR RCPT FSMA-FSMA SMPLX
در انبار: 969 pcs
دانلود: 2799416.pdf
RFQ
1060043288
1060043288
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER MTP-MTP SIMPLEX
در انبار: 3422 pcs
دانلود: 1060043288.pdf
RFQ
1061271590
1061271590
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 4263 pcs
دانلود: 1061271590.pdf
RFQ
1061270310
1061270310
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 6492 pcs
دانلود: 1061270310.pdf
RFQ
N455-000
N455-000
سازندگان: Tripp Lite
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 7167 pcs
دانلود: N455-000.pdf
RFQ
1061270110
1061270110
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 2771 pcs
دانلود: 1061270110.pdf
RFQ
1061613500
1061613500
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
در انبار: 7100 pcs
دانلود: 1061613500.pdf
RFQ
1061230400
1061230400
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
در انبار: 2725 pcs
دانلود: 1061230400.pdf
RFQ
N452-000
N452-000
سازندگان: Tripp Lite
شرح: CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX
در انبار: 5970 pcs
دانلود: N452-000.pdf
RFQ
1061271400
1061271400
سازندگان: Affinity Medical Technologies - a Molex company
شرح: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
در انبار: 4902 pcs
دانلود: 1061271400.pdf
RFQ
8808340000
8808340000
سازندگان: Weidmuller
شرح: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
در انبار: 2328 pcs
دانلود: 8808340000.pdf
RFQ
1,721 related products